conti_xpz1562bp
conti_xpz1562bp_2
conti_xpz1562bp
conti_xpz1562bp_2
CONTI XPZ1562BP conti v fo v-belt 1562 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1562
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1562 mm
  • Inside length: 1524 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX617
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716802
  • Supplier number: CONTI XPZ1562BP
Length
1562
Width
9,7 mm
Reference length ld
1562 mm
Inside length
1524 mm