conti_xpz1520bp
conti_xpz1520bp_2
conti_xpz1520bp
conti_xpz1520bp_2
CONTI XPZ1520BP conti v fo v-belt 1520 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1520
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1520 mm
  • Inside length: 1482 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX600
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716772
  • Supplier number: CONTI XPZ1520BP
Length
1520
Width
9,7 mm
Reference length ld
1520 mm
Inside length
1482 mm