conti_xpz1362bp
conti_xpz1362bp_2
conti_xpz1362bp
conti_xpz1362bp_2
CONTI XPZ1362BP conti v fo v-belt 1362 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1362
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1362 mm
  • Inside length: 1324 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX538
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716666
  • Supplier number: CONTI XPZ1362BP
Length
1362
Width
9,7 mm
Reference length ld
1362 mm
Inside length
1324 mm