conti_xpz1150bp
conti_xpz1150bp_2
conti_xpz1150bp
conti_xpz1150bp_2
CONTI XPZ1150BP conti v fo v belt 1150 x 9.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1150
  • Width: 9,7 mm
  • Reference length Ld: 1150 mm
  • Inside length: 1112 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 3VX454
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716529
  • Supplier number: CONTI XPZ1150BP
Length
1150
Width
9,7 mm
Reference length ld
1150 mm
Inside length
1112 mm