conti_xpc5000p
conti_xpc5000p_2
conti_xpc5000p
conti_xpc5000p_2
CONTI XPC5000P conti v fo pioneer v-belt
Key features according to our expert
  • Length: 5000
  • Width: 22 mm
  • Height: 16 mm
  • Reference length Ld: 5000 mm
  • Inside length: 4928 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO PIONEER
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4010858124304
  • Supplier number: CONTI XPC5000P
Length
5000
Width
22 mm
Height
16 mm
Reference length ld
5000 mm
Inside length
4928 mm