conti_xpc2240bp
conti_xpc2240bp_2
conti_xpc2240bp
conti_xpc2240bp_2
CONTI XPC2240BP conti v fo v belt 2240 x 22 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2240
  • Width: 22 mm
  • Reference length Ld: 2240 mm
  • Inside length: 2168 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716369
  • Supplier number: CONTI XPC2240BP
Length
2240
Width
22 mm
Reference length ld
2240 mm
Inside length
2168 mm