conti_xpb2680bp
conti_xpb2680bp_2
conti_xpb2680bp
conti_xpb2680bp_2
CONTI XPB2680BP conti v fo v-belt 2680 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2680
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2680 mm
  • Inside length: 2620 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1060
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716284
  • Supplier number: CONTI XPB2680BP
Length
2680
Width
16,3 mm
Reference length ld
2680 mm
Inside length
2620 mm