conti_xpb2650bp
conti_xpb2650bp_2
conti_xpb2650bp
conti_xpb2650bp_2
CONTI XPB2650BP conti v fo v belt 2650 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2650
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 2650 mm
  • Inside length: 2590 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1050
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716277
  • Supplier number: CONTI XPB2650BP
Length
2650
Width
16,3 mm
Reference length ld
2650 mm
Inside length
2590 mm