conti_xpb1650bp
conti_xpb1650bp_2
conti_xpb1650bp
conti_xpb1650bp_2
CONTI XPB1650BP conti v fo v-belt 1650 x 16.3 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1650
  • Width: 16,3 mm
  • Reference length Ld: 1650 mm
  • Inside length: 1590 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • RMA: 5VX654
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817716031
  • Supplier number: CONTI XPB1650BP
Length
1650
Width
16,3 mm
Reference length ld
1650 mm
Inside length
1590 mm