conti_xpa967bp
conti_xpa967bp_2
conti_xpa967bp
conti_xpa967bp_2
CONTI XPA967BP conti v fo v-belt 967 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 967
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 967 mm
  • Inside length: 927 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715829
  • Supplier number: CONTI XPA967BP
Length
967
Width
12,7 mm
Reference length ld
967 mm
Inside length
927 mm