conti_xpa957bp
conti_xpa957bp_2
conti_xpa957bp
conti_xpa957bp_2
CONTI XPA957BP conti v fo v-belt 957 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 957
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 957 mm
  • Inside length: 917 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715812
  • Supplier number: CONTI XPA957BP
Length
957
Width
12,7 mm
Reference length ld
957 mm
Inside length
917 mm