conti_xpa950bp
conti_xpa950bp_2
conti_xpa950bp
conti_xpa950bp_2
CONTI XPA950BP conti v fo v-belt 950 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 950
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 950 mm
  • Inside length: 910 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715805
  • Supplier number: CONTI XPA950BP
Length
950
Width
12,7 mm
Reference length ld
950 mm
Inside length
910 mm