conti_xpa907bp
conti_xpa907bp_2
conti_xpa907bp
conti_xpa907bp_2
CONTI XPA907BP conti v fo v-belt 907 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 907
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 907 mm
  • Inside length: 867 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715775
  • Supplier number: CONTI XPA907BP
Length
907
Width
12,7 mm
Reference length ld
907 mm
Inside length
867 mm