conti_xpa850bp
conti_xpa850bp_2
conti_xpa850bp
conti_xpa850bp_2
CONTI XPA850BP conti v fo v-belt 850 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 850
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 850 mm
  • Inside length: 810 mm
  • Material (cord): PE
  • Product line: CONTI V FO
  • Colour (manufacturer): Black
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715720
  • Supplier number: CONTI XPA850BP
Length
850
Width
12,7 mm
Reference length ld
850 mm
Inside length
810 mm