conti_xpa2500bp
conti_xpa2500bp_2
conti_xpa2500bp
conti_xpa2500bp_2
CONTI XPA2500BP conti v fo v-belt 2500 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2500
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2500 mm
  • Inside length: 2460 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715539
  • Supplier number: CONTI XPA2500BP
Length
2500
Width
12,7 mm
Reference length ld
2500 mm
Inside length
2460 mm