conti_xpa2360bp
conti_xpa2360bp_2
conti_xpa2360bp
conti_xpa2360bp_2
CONTI XPA2360BP conti v fo v-belt 2360 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2320
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2360 mm
  • Inside length: 2320 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715492
  • Supplier number: CONTI XPA2360BP
Length
2320
Width
12,7 mm
Reference length ld
2360 mm
Inside length
2320 mm