conti_xpa2207bp
conti_xpa2207bp_2
conti_xpa2207bp
conti_xpa2207bp_2
CONTI XPA2207BP conti v fo v belt 2207 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2167
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2207 mm
  • Inside length: 2167 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715447
  • Supplier number: CONTI XPA2207BP
Length
2167
Width
12,7 mm
Reference length ld
2207 mm
Inside length
2167 mm