conti_xpa2120bp
conti_xpa2120bp_2
conti_xpa2120bp
conti_xpa2120bp_2
CONTI XPA2120BP conti v fo v-belt 2120 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 2080
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 2120 mm
  • Inside length: 2080 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715409
  • Supplier number: CONTI XPA2120BP
Length
2080
Width
12,7 mm
Reference length ld
2120 mm
Inside length
2080 mm