conti_xpa1882bp
conti_xpa1882bp_2
conti_xpa1882bp
conti_xpa1882bp_2
CONTI XPA1882BP conti v fo v-belt 1882 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1882
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1882 mm
  • Inside length: 1842 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817715300
  • Supplier number: CONTI XPA1882BP
Length
1882
Width
12,7 mm
Reference length ld
1882 mm
Inside length
1842 mm