conti_xpa1332bp
conti_xpa1332bp_2
conti_xpa1332bp
conti_xpa1332bp_2
CONTI XPA1332BP conti v fo v-belt 1332 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1332
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1332 mm
  • Inside length: 1292 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714976
  • Supplier number: CONTI XPA1332BP
Length
1332
Width
12,7 mm
Reference length ld
1332 mm
Inside length
1292 mm