conti_xpa1282bp
conti_xpa1282bp_2
conti_xpa1282bp
conti_xpa1282bp_2
CONTI XPA1282BP conti v fo v-belt 1282 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1282
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1282 mm
  • Inside length: 1242 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714938
  • Supplier number: CONTI XPA1282BP
Length
1282
Width
12,7 mm
Reference length ld
1282 mm
Inside length
1242 mm