conti_xpa1250bp
conti_xpa1250bp_2
conti_xpa1250bp
conti_xpa1250bp_2
CONTI XPA1250BP conti v fo v-belt 1250 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1250
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1250 mm
  • Inside length: 1210 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714907
  • Supplier number: CONTI XPA1250BP
Length
1250
Width
12,7 mm
Reference length ld
1250 mm
Inside length
1210 mm