conti_xpa1180bp
conti_xpa1180bp_2
conti_xpa1180bp
conti_xpa1180bp_2
CONTI XPA1180BP conti v fo v-belt 1180 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1180
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1180 mm
  • Inside length: 1140 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714860
  • Supplier number: CONTI XPA1180BP
Length
1180
Width
12,7 mm
Reference length ld
1180 mm
Inside length
1140 mm