conti_xpa1082bp
conti_xpa1082bp_2
conti_xpa1082bp
conti_xpa1082bp_2
CONTI XPA1082BP conti v fo v-belt 1082 x 12.7 mm black
Key features according to our expert
  • Length: 1082
  • Width: 12,7 mm
  • Reference length Ld: 1082 mm
  • Inside length: 1042 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817714808
  • Supplier number: CONTI XPA1082BP
Length
1082
Width
12,7 mm
Reference length ld
1082 mm
Inside length
1042 mm