conti_t5dl94032
CONTI T5 940 32 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL94032
117.59 tax incl.
On order: delivered from 09/06/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 09/06/2026
  • Length: 940
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 940 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817177276
  • Supplier number: CONTI T5DL94032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
940 mm