conti_t5dl81520
CONTI T5 815 20 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL81520
69.02 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 815
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 815 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817176545
  • Supplier number: CONTI T5DL81520
Pitch
5 mm
Width
20 mm
Nominal length
815 mm