conti_t5dl75050
CONTI T5 750 50 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL75050
129.97 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Length: 750
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 750 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817186322
  • Supplier number: CONTI T5DL75050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
750 mm