conti_t5dl59012
CONTI T5 590 12 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL59012
31.94 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 590
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 590 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817175890
  • Supplier number: CONTI T5DL59012
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
590 mm