conti_t5dl46050
CONTI T5 460 50 DL 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5DL46050
101.08 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 2.
  • Length: 460
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 460 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817182249
  • Supplier number: CONTI T5DL46050
Pitch
5 mm
Width
50 mm
Nominal length
460 mm