conti_t5138032
CONTI T5 1380 32 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5138032
125.39 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Length: 1380
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1380 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817176897
  • Supplier number: CONTI T5138032
Pitch
5 mm
Width
32 mm
Nominal length
1380 mm