conti_t5138012
CONTI T5 1380 12 F 3/8 Conti Synchroflex timing belt - T5138012
50.97 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 16.
  • Length: 1380
  • Pitch: 5 mm
  • Width: 12 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1380 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817184182
  • Supplier number: CONTI T5138012
Pitch
5 mm
Width
12 mm
Nominal length
1380 mm