conti_t1089025
CONTI T10 890 25 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1089025
80.88 tax incl.
On order: delivered from 29/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 8.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 29/05/2026
  • Length: 890
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 25 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 890 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817142458
  • Supplier number: CONTI T1089025
Pitch
10 mm
Width
25 mm
Nominal length
890 mm