conti_t1088020
CONTI T10 880 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1088020
63.48 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 880
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 880 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138642
  • Supplier number: CONTI T1088020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
880 mm