conti_t1081020
CONTI T10 810 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1081020
53.49 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 30.
  • Length: 810
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 810 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140089
  • Supplier number: CONTI T1081020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
810 mm