conti_t1078016
CONTI T10 780 16 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1078016
42.05 tax incl.
On order: delivered from 19/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 12.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 19/05/2026
  • Length: 780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817140027
  • Supplier number: CONTI T1078016
Pitch
10 mm
Width
16 mm
Nominal length
780 mm