conti_t1061050
CONTI T10 610 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1061050
109.70 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 26/05/2026
  • Length: 610
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 610 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139779
  • Supplier number: CONTI T1061050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
610 mm