conti_t1060050
CONTI T10 600 50 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1060050
109.42 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 4.
  • Ordered before 20:00 - delivered tomorrow 16/05/2026
  • Length: 600
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 50 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141970
  • Supplier number: CONTI T1060050
Pitch
10 mm
Width
50 mm
Nominal length
600 mm