conti_t1060032
CONTI T10 600 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1060032
70.02 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 600
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 600 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817139724
  • Supplier number: CONTI T1060032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
600 mm