conti-t10-t10-4780---32
CONTI T10 4780 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10478032
This article is not available
Key features according to our expert
  • Length: 4780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 4780 mm
  • Number of teeth: 478
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817198783
  • Supplier number: CONTI T10478032
Length
4780
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
4780 mm