conti-t10-t10-4780---32
CONTI T10 4780 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10478032
  • Lengte: 4780
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 4780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817198783
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10478032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
4780 mm