conti_t1044032
CONTI T10 440 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1044032
64.81 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 440
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 440 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141956
  • Supplier number: CONTI T1044032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
440 mm