conti_t1037032
CONTI T10 370 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1037032
59.68 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 3.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 370
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 370 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138833
  • Supplier number: CONTI T1037032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
370 mm