conti_t1037016
CONTI T10 370 16 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T1037016
29.85 tax incl.
On order: delivered from 26/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 7.
  • Length: 370
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 16 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 370 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817143455
  • Supplier number: CONTI T1037016
Pitch
10 mm
Width
16 mm
Nominal length
370 mm