conti_t10188032
CONTI T10 1880 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10188032
200.35 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered tomorrow 16/05/2026
Key features according to our expert
  • Length: 1880
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1880 mm
  • Number of teeth: 188
Specifications / All features
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141451
  • Supplier number: CONTI T10188032
Length
1880
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
1880 mm