conti_t10178032
CONTI T10 1780 32 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10178032
195.55 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 6.
  • Ordered before 20:00 - delivered as of 16/05/2026
  • Length: 1780
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 32 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1780 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817141352
  • Supplier number: CONTI T10178032
Pitch
10 mm
Width
32 mm
Nominal length
1780 mm