conti_t10124020
CONTI T10 1240 20 F 6/11 Conti Synchroflex timing belt - T10124020
83.94 tax incl.
On order: delivered from 16/05/2026
each
The minimum purchase order quantity for the product is 10.
  • Length: 1240
  • Pitch: 10 mm
  • Width: 20 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominal length: 1240 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817138321
  • Supplier number: CONTI T10124020
Pitch
10 mm
Width
20 mm
Nominal length
1240 mm