conti_std889685
conti_std889685_2
conti_std889685
conti_std889685_2
CONTI STD 896 S8M 85 Conti Synchrobelt timing belt - STD889685
  • Free shipping
  • Delivery by DHL
  • Depending on application
  • From -20 °C to +100 °C
  • Length: 896
  • Pitch: 8 mm
  • Width: 85 mm
  • Product line: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominal length: 896 mm
  • EAN:
  • Supplier number: CONTI STD889685
Pitch
8 mm
Width
85 mm
Nominal length
896 mm