conti_spz812cl
conti_spz812cl_2
conti_spz812cl
conti_spz812cl_2
CONTI SPZ812CL powerspan v-belt 812 x 10 mm black
8.55 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 812
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 812 mm
  • Inside length: 774 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817670982
  • Supplier number: CONTI SPZ812CL
Length
812
Width
10 mm
Reference length ld
812 mm
Inside length
774 mm