conti_spz687cl
conti_spz687cl_2
conti_spz687cl
conti_spz687cl_2
CONTI SPZ687CL powerspan v-belt 687 x 10 mm black
7.24 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 687
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 687 mm
  • Inside length: 649 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817665513
  • Supplier number: CONTI SPZ687CL
Length
687
Width
10 mm
Reference length ld
687 mm
Inside length
649 mm