conti_spz662cl
conti_spz662cl_2
conti_spz662cl
conti_spz662cl_2
CONTI SPZ662CL powerspan v-belt 662 x 10 mm black
6.93 tax incl.
Key features according to our expert
  • Length: 662
  • Width: 10 mm
  • Reference length Ld: 662 mm
  • Inside length: 624 mm
  • Brand: CONTI
  • EAN: 4051817671125
  • Supplier number: CONTI SPZ662CL
Length
662
Width
10 mm
Reference length ld
662 mm
Inside length
624 mm